Voorspellingen 2nd🏴
Ben jij 2nd🏴? Log hier in om te voorspellen!
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20:00
|
Jong AZ
|
3 - 1 |
FC Dordrecht
|
1 - 2 | 0 | ||
Jong PSV
|
0 - 2 |
Telstar
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 20 (1.618e) | |||||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Galatasaray
|
0 - 1 |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
1 - 1 |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
2 - 0 |
Malmö FF
|
- | ||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
KAA Gent
|
- |
FK Partizan
|
||||
Istanbul Basaksehir
|
- |
Saint Patricks Athletic
|
|||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
||||
Vandaag 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
||||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
|||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
FC Astana
|
- |
SK Brann
|
||||
Morgen 18:00
|
Zira FK
|
- |
Omonia Nicosia
|
||||
HJK Helsinki
|
- |
KÍ Klaksvík
|
|||||
Morgen 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
- |
FC Noah
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
||||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
|||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Paksi SE
|
- |
FK Mlada Boleslav
|
||||
Pafos FC
|
- |
CFR Cluj
|
|||||
Olimpija Ljubljana
|
- |
HNK Rijeka
|
|||||
Trabzonspor
|
- |
FC Sankt Gallen
|
|||||
Morgen 19:30
|
The New Saints FC
|
- |
FK Panevèžys
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
||||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
|||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
- |
Vitória SC
|
||||
Kilmarnock
|
- |
FC Kopenhagen
|
|||||
FC Santa Coloma
|
- |
Vikingur Reykjavik
|
|||||
Cercle Brugge
|
- |
Wisla Krakow
|
|||||
FC Drita
|
- |
Legia Warschau
|
|||||
Panathinaikos
|
- |
RC Lens
|
|||||
Morgen 20:15
|
NK Celje
|
- |
FC Pjoenik Jerevan
|
||||
NK Maribor
|
- |
Djurgårdens IF
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
BK Häcken
|
||||
Servette FC
|
- |
Chelsea
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
||||
Morgen 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
||||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
|||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
|||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Puskás Akadémia
|
- |
Fiorentina
|
||||
Real Betis
|
- |
Kryvbas Kryvy Rih
|
|||||
Larne FC
|
- |
Lincoln Red Imps
|
|||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
||||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
|||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
|||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
|||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
|||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
|||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
|||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Arsenal
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
||||
za 16:00
|
Brentford
|
- |
Southampton FC
|
||||
Everton
|
- |
AFC Bournemouth
|
|||||
Ipswich Town
|
- |
Fulham
|
|||||
Leicester City
|
- |
Aston Villa
|
|||||
Nottingham Forest
|
- |
Wolverhampton W
|
|||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
West Ham United
|
- |
Manchester City
|
||||
zo 14:30
|
Chelsea
|
- |
Crystal Palace
|
||||
Newcastle United
|
- |
Tottenham Hotspur
|
|||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Manchester United
|
- |
Liverpool
|